600 میلیون تومان زکات فطره به مددجویان بهزیستی استان تهران پرداخت شد-نکات ارایشی - نکات ارایشی

600 میلیون تومان زکات فطره به مددجویان بهزیستی استان تهران پرداخت شد-نکات ارایشی

مهشید چوبکار روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: امسال همزمان با عید فطر یک هزار و ۱۰۰ پایگاه دولتی و غیر دولتی بهزیستی زکات شهروندان تهرانی را جمع آوری کردند.

وی افزود: پیش از عید فطر کارشناسان بهزیستی استان تهران و مراکز مربوطه اقدام به شناسایی مددجویان نیازمند کردند تا به سرعت بعد از جمع آوری به آنها پرداخت کنند که این امر صورت گرفت.

معاون مشارکت‌های مردمی و اشتغال بهزیستی استان تهران ادامه داد: همچنین بخشی از این زکات فطره به مراکز شبانه روزی و شیرخوارگاه‌ها برای صرف هزینه‌های درمان و مواد غذایی مددجویان بهزیستی واریز شد.

وی با اشاره به اینکه سال گذشته ۵۹۰ میلیون تومان زکات فطره جمع آوری شده بود گفت: وجوهات دریافت شده در حوزه کمک هزینه درمان، تأمین مسکن، اشتغال، جهیزیه و تهیه مواد غذایی و سایر موارد مددجویان سازمان بهزیستی هزینه شد.

چوبکار بیان داشت: سال گذشته کل کمک‌های غیرنقدی و نقدی شهروندان تهرانی به مددجویان بهزیستی بیش از ۴۶ میلیارد تومان بود که صرف امور مختلف آنان شد.

وی خاطر نشان کرد: هموطنان می‌توانند از طریق دو شماره حساب پشتیبان مشارکت‌های مردمی بهزیستی استان تهران شامل شماره حساب ۹۵۹۵۹۵۹۵۹۵ نزد بانک رفاه شعبه مستقل مرکزی و یا از طریق شماره حساب ۰۲۳۳۳۳۳۳۰۰۰۰۱ بانک آینده شعبه جام جم، شماره کارت ۶۳۶۲۱۴۷۰۱۰۰۰۹۴۲۹ و با شماره گیری کدهای دستوری #۵۵۵*۷۲۴* و یا #۲*۶*۷* کمک‌های خویش را برای کمک به جامعه هدف نیازمند سازمان بهزیستی واریز کنند.

تهران/۸۱۳۸//‏۶۱۳۹

مطالب مشابه با این مطلبکد آمار