کیفیت داروهای تولید داخلی افزایش یافته است-نکات ارایشی - نکات ارایشی

کیفیت داروهای تولید داخلی افزایش یافته است-نکات ارایشی

به گزارش خانه ملت، «فاطمه سعیدی» در تشریح نشست امروز – سه شنبه- فراکسیون امید مجلس با وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، اظهار داشت: دکتر نمکی در این جلسه گزارشی از عملکرد این وزارتخانه ارائه کرد.

وی یادآور شد: نمایندگان عضو فراکسیون امید نیز نظرات و خواسته‌های حوزه انتخابیه خود را مطرح کردند که شامل کمبود تخت‌های بیمارستانی، لزوم تعمیر بیمارستان‌های فرسوده، کمبود دارو و نیروی انسانی و حقوق عقب افتاده کارکنان وزارت بهداشت بود که در این زمینه‌ها پاسخ و قول مساعدت را از وزیر دریافت کردند.

سخنگوی فراکسیون امید مجلس افزود: یکی از مسائل مطرح شده در جلسه امروز، کمبود دارو بود که وزیر بهداشت توضیح داد، کیفیت داروهای تولید داخلی به سطحی رسیده است که به وارد کردن داروهای مشابه خارجی نیاز نداریم.

بیمارستان‌های فرسوده نوسازی می‌شوند

سعیدی از دیگر محورهای مورد بررسی در این نشست را مشکلات در افتتاح بیمارستان پردیس عنوان کرد و گفت: دکتر نمکی بیان کرد چند روز پیش، نشستی برگزار شده و مشکلات این بیمارستان حل شده است و در ماه‌های آینده شاهد افتتاح بیمارستان پردیس خواهیم بود. در مورد بهسازی بیمارستان‌های فرسوده نیز قول دادند تا تأمین بودجه این امر نیز انجام شود.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: موضوع توریسم درمانی نیز در این نشست مطرح شد تا بیماران کشورهای حوزه خلیج فارس و همسایه در ایران امکان ارائه خدمات داشته باشند که این امر به ارزآوری نیز کمک می‌کند.

سیام *۳۰۶۱* ۱۳۳۶

مطالب مشابه با این مطلبکد آمار