پیشرفت ارتباطات، نیروی محرکه کشور است-نکات ارایشی - نکات ارایشی

پیشرفت ارتباطات، نیروی محرکه کشور است-نکات ارایشی

ابراهیم یافتیان روز سه‌شنبه در مراسم تکریم و معارفه مدیران مخابرات منطقه زنجان افزود: مخابرات به عنوان یک شرکت خدماتی باید در لبه تکنولوژی قرار گیرد و امروز رویکرد در خدمات‌رسانی تغییر یافته است و ما طبق خواسته مردم به سمت تکنولوژی‌های به‌روز، حرکت می‌کنیم.

وی با اشاره به افزایش شرکت‌های خدمات‌دهنده در حوزه تکنولوژی، تاکید کرد: با توجه به این موضوع و به‌روزرسانی نیازهای مردم، مخابرات نیز باید تکنولوژی نوین به جامعه ارائه دهد چرا که بقای شرکت مخابرات و هر شرکت خدماتی دیگر، بسته به ارائه خدمات طبق تکنولوژی روز است.

یافتیان با اشاره به تاکید رهبر معظم انقلاب بر رونق تولید داخلی، گفت: تعاملات بسیار خوبی با شرکت‌های خارجی داریم و می‌توانیم به ظرفیت و تولید داخلی اتکا کنیم.

وی توجه نکردن به تولید داخل را یکی از موضوعات موثر در مشکل اشتغال، عنوان کرد و اظهار داشت: نباید با استفاده از کالای خارجی برای کشورهای دیگر اشتغالزایی کنیم و جوانان ایرانی، بیکار باشند.

عضو هیات‌مدیره شرکت مخابرات ایران تصریح کرد: ظرفیت‌های بسیاری در داخل کشور برای رونق تولید وجود دارد و به حتم، کشوری که توان تولید موشک را دارد در عرصه تکنولوژی نیز می‌تواند موفق باشد.

وی، توجه به تولید داخل و رونق آن را اولویت اصلی شرکت مخابرات ایران خواند و خاطرنشان کرد: باید از تمام ظرفیت در این حوزه استفاده کنیم همچنان که در پلدختر برای برقراری ارتباط استفاده کردیم.

یافتیان در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به تغییر مدیریتی در مخابرات منطقه زنجان، گفت: زنجان، استانی بی‌حاشیه است و به لحاظ داشتن موقعیت و شاخص‌هایی برای شرکت مخابرات ایران اهمیت دارد.

عضو هیات‌مدیره شرکت مخابرات ایران با بیان اینکه انتخاب مدیر جدید از مجموعه خود مخابرات، موجب اشرافیت بیشتر مدیر به امور می‌شود، خاطرنشان کرد: از مدیر جدید منطقه، علاوه بر ارتقای امور سازمانی و رعایت نظم، انتظار می‌رود تعامل بیش از پیش با مسولان استانی داشته باشد.

وی تصریح کرد: مدیر استانی، موظف به تعامل با استاندار و فرمانداران هستند و داشتن تعامل مطلوب و سازنده موجب ارتقای شرکت و ارائه خدمات بهتر خواهد شد.

یافتیان با تاکید بر داشتن هماهنگی بیشتر در مجموعه مخابرات، اظهار داشت: مسئولیت‌ها امانتی در دست ما هستند و اگر خدمت کنیم دعای خیر را خواهیم داشت و اگر خدمت نکنیم گویی یک صندلی را غصب کرده‌ایم.

عضو هیات‌مدیره شرکت مخابرات ایران با تاکید بر رعایت اصول مدیریتی و توجه به جانشین‌پروری در مجموعه، گفت: البته این امر باید با استفاده از ظرفیت نیروهای باتجربه و تکریم پیشکسوتان و استفاده از انرژی و نیروی جوانان باشد.

وی خاطرنشان کرد: به دلیل اهمیتی که بیت‌المال دارد نباید از آن به عنوان منافع شخصی استفاده شود.

یافتیان بر لزوم الگوبرداری از شهدا در رعایت حقوق بیت‌المال، تاکید کرد و اظهار داشت: شهدا به بیت‌المال حساسیت داشتند که به آن جایگاه والا رسیدند پس ما نیز باید از آنها الگوبرداری کنیم.

وی با تاکید بر خروج از جناح‌بازی و سیاسی‌کاری، ابراز کرد: خط قرمز شرکت مخابرات، فرمایشات رهبر معظم انقلاب بوده و از طرفی مخابرات، شرکت خدماتی است و زمان انتخابات و غیر آن برای مدیران این شرکت تفاوتی ندارد.

همایون دلجویی، مدیر جدید مخابرات منطقه زنجان نیز با اشاره به برنامه‌های خود در راستای ارتقای این مجموعه و ارائه خدمات بهتر به مشترکان، گفت: امیدواریم با کمک و همراهی پرسنل، فارغ از مشکلات موجود بتوانیم بهتر از قبل، شبکه را اداره کرده و خدمات مناسبی ارائه دهیم.

مدیر سابق مخابرات منطقه زنجان نیز ضمن ارائه گزارشی از فعالیت‌های خود در مجموعه، گفت: انتخاب یک مدیر از مجموعه استانی به لحاظ اشرافیتی که به کار دارد اقدام مناسبی بود که در راستای ارتقای مجموعه انجام شد.

نیکنام جدیدی با بیان اینکه استان زنجان در شاخص‌های مختلف، جایگاه خوبی در کشور دارد، اظهار داشت: طبق آخرین آمار، زنجان در مجموع شاخص‌ها در رتبه ۵ کشوری قرار گرفته است.

وی با ارائه گزارشی از فعالیت پرسنل مخابرات استان در حوزه‌های مختلف اقتصادی، فنی و خدماتی، خاطرنشان کرد: خوشبختانه نتیجه این تلاش‌ها موجب جایگاه مطلوب استان در کشور شده است.

در پایان این مراسم، همایون دلجویی به عنوان مدیر مخابرات منطقه زنجان معرفی و از خدمات نیکنام جدیدی مدیرقبلی این اداره تقدیر شد.

ظریفی آزاد، مدیرکل حوزه مدیرعامل و بیدخام، مدیرکل ارتباطات شرکت مخابرات ایران نیز از دیگر میهمانان این مراسم بودند.

۹۵۵۶/۶۰۸۵

مطالب مشابه با این مطلبکد آمار