نماینده ولی‌فقیه و استاندار لرستان درگذشت رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز را تسلیت گفتند-نکات ارایشی - نکات ارایشی

نماینده ولی‌فقیه و استاندار لرستان درگذشت رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز را تسلیت گفتند-نکات ارایشی

به گزارش ایرنا در این پیام آمده است: خبر ناگوار و اندوهبار درگذشت چهره ماندگار و فرهنگ دوستِ عرصه نیکوکاری و فرهنگ، رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز کشور جناب آقای دکتر محمدرضا حافظی موجب تاءثر و تالم فراوان گردید.

این پیام می‌افزاید: دکتر حافظی از فرزندان فرهیخته و نام‌آورِ کهن دیار لرستان؛ انسانی وارسته و نیک سرشت بودند که سالیان درازی از عمر خویش را صرف خدمت به فرهنگ این مرز و بوم و اقدامات خیر و خداپسندانه نموده و از این رهگذر منشأ خدمات ارزشمند فراوانی در گوشه و کنار ایران زمین شدند که هر کدام مصداق بارز باقیات صالحات می‌باشند.

این پیام ادامه می‌دهد: مرحوم محمدرضا حافظی با تلاشی ستودنی برای تشکیل و تأسیس مجمع خیرین مدرسه ساز کشور و با بذل بی دریغ مال خود تا آخرین لحظات عمر گرانبها را بهمراه دیگرخیرین و نیکوکاران پاک سرشت در خدمت دستگاه تعلیم و تربیت بود وبه ساخت مدارس بی شماری در اقصی نقاط کشور همت گمارد.

نماینده ولی فقیه در لرستان و استاندار لرستان اضافه کردند: اینجانبان این ضایعه اندوهناک و غمبار را به عموم مردم و به جامعه خیرین و نیکوکاران کشور به ویژه خیرین مدرسه ساز، خادمان فرهنگ این مرز و بوم همچنین مردم شریف لرستان و خانواده آقای حافظی تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال برای روح عالی این مرد بزرگ علو درجات را مسئلت می‌نماییم.

/ ‏۶۰۶۰/‏۳۲۱۰

مطالب مشابه با این مطلبکد آمار