لیگ ملت های والیبال در ارومیه با استقبال تماشاگران مواجه می شود-نکات ارایشی - نکات ارایشی

لیگ ملت های والیبال در ارومیه با استقبال تماشاگران مواجه می شود-نکات ارایشی

عبدالرضا علیزاده روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: تماشاگران این دیدارها ضمن تشویق تیم ملی والیبال و دیگر تیم های میهمان، فرهنگ غنی این منطقه را نیز به نمایش خواهند گذاشت.

وی با تاکید بر اینکه باید شرایط مناسب برای حضور تماشاگران فراهم شود، اظهار داشت: با برگزاری هرچه بهتر رقابت های لیگ ملت های والیبال می توان امتیاز میزبانی سایر رقابت های بین المللی را در پایتخت والیبال آسیا (ارومیه) کسب کرد و از طریق گردشگری ورزشی در مسیر رونق اقتصادی منطقه گام برداشت.

«علیزاده» به گمانه زنی در مورد نتایج مسابقات هفته سوم این لیگ پرداخت و گفت: با عملکرد قابل قبول اعضای تیم ملی طی دیدارهای گذشته، انتظار می رود ایران با نتیجه سه بر یک برابر روسیه و سه بر صفر برابر کانادا پیروز شود.

لیبرو اسبق تیم ملی والیبال جمهوری اسلامی ایران در خصوص نتیجه بازی ایران و لهستان نیز گفت: تیم ملی ایران در برابر لهستان دیدار نفس گیر و سختی خواهد داشت.

به گزارش ایرنا «عبدالرضا علیزاده» از محبوب ترین بازیکنان شهر والیبال خیز ارومیه محسوب می شود و هواداران زیادی دارد؛ وی با بیش از ۲ دهه حضور در میادین والیبال ایران موفقیت های قابل قبولی نیز کسب کرده و از صمیمی ترین دوستان سعید معروف و وحید سید عباسی است.

کسب عنوان بهترین لیبرو آسیا در سالن ۶ هزار نفری ارومیه در رقابت های AVC کاپ آسیا و دومین لیبرو جهان در مسابقات جهانی جوانان در مراکش و مسابقات بین قاره ای ژاپن بخشی از افتخارات این والیبالسیت ارومیه ای است.

دیدارهای هفته سوم لیگ ملت‌های والیبال از ۲۴ تا ۲۶ خردادماه جاری در شهر ارومیه برگزار می‌شود و در این هفته تیم‌های ملی والیبال ایران، روسیه، لهستان و کانادا با هم به رقابت می‌پردازند.

۹۹۱۸/‏۳۰۷۲

مطالب مشابه با این مطلبکد آمار