سینما «بهمن» تهران تعطیل می‌شود-نکات ارایشی - نکات ارایشی

سینما «بهمن» تهران تعطیل می‌شود-نکات ارایشی

محمود کاظمی، مدیر عامل مؤسسه «بهمن سبز»، گفت: خوشبختانه اکران عید فطر در سراسر کشور پررونق بوده، سینماهای حوزه هنری هم روزهای خوبی را پشت سر می‌گذارند و استقبالی که از «ما همه با هم هستیم» در سینماهای کل کشور و حوزه هنری شده قابل توجه بوده است.

وی ادامه داد: با وجود شرایط اقتصادی و اجتماعی، تلاش می‌کنیم بازسازی، نوسازی و تجهیز سینماهای حوزه هنری را متوقف نکنیم، اگرچه در این شرایط سینماداری به حرفه‌ای با هزینه بالا تبدیل شده است.

مدیر عامل مؤسسه «بهمن سبز» با اشاره به اینکه شهریور ماه امسال و همزمان با ایام ماه محرم، سالن دوم سینما «بهمن» تهران را تعطیل و نوسازی و تجهیز می‌کنیم، افزود: تجربه بازسازی سالن یک سینما «بهمن» با افزایش مخاطب و فروش ثابت کرد که این سینما همچنان، یکی از سالن‌های پرمخاطب پایتخت است و می‌تواند حضوری مؤثر در چرخه اکران تهران داشته باشد.

کاظمی خاطرنشان کرد: این روزها در حال ساخت سالن دو سینما «سپهر» ساری هستیم. این سینمای تک سالنی، یکی از مهمترین سینماهای استان است و مخاطب بالایی دارد.

وی گفت: سالن دو این سینما با ظرفیت ۷۰ صندلی نیمه تابستان به بهره‌برداری می‌رسد. همچنین سالن اصلی سینما «سپهر» ۹۷۵ صندلی دارد.

فراهنگ **۹۲۴۶** ۹۰۵۳

مطالب مشابه با این مطلبکد آمار