برای تحقق شعار رونق تولید مدیران باید تلاش بیشتری داشته باشند-نکات ارایشی - نکات ارایشی

برای تحقق شعار رونق تولید مدیران باید تلاش بیشتری داشته باشند-نکات ارایشی

به گزارش خبرنگار ایرنا، هوشنگ بازوند روز سه شنبه در شورای توسعه و برنامه ریزی استان که در فرمانداری جوانرود برگزار شد، با اشاره به نامگذاری امسال به نام سال رونق تولید از سوی مقام معظم رهبری و با بیان اینکه باید رونق تولید را در بستر اقتصاد مقاومتی پیش ببریم، افزود: برای کاهش بیکاری، تورم، افزایش ارزش پول ملی و فقرزدایی، … راهی به جز رونق تولید نداریم.
وی با بیان اینکه برای رونق تولید باید تسهیل گری کنیم، تاکید کرد: برای تحقق تولید باید مردم و مسئولان پای کار بیایند.
استاندار کرمانشاه به سند توسعه اشتغال اشاره و خاطرنشان کرد: براساس این برنامه تا پایان امسال سه درصد یعنی ۲۴ هزار نفر کاهش بیکاری خواهیم داشت و برای تحقق این امر باید فعالیتمان را یک و نیم برابر کنیم.
بازوند در ادامه به ثبت جهانی اورامات اشاره کرد و گفت: اگر تا پایان سال پرونده ثبت جهانی اورامانات به یونسکو ارسال شود ۵۰ درصد کار آن تحقق یافته و اگر بتوانیم به سرانجام برسانیم ظرفیت بزرگی است که آیندگان به نیکی از از ما یاد خواهندکرد.
وی به توسعه و بازگشایی بازارچه های مرزی اشاره کرد و افزود: شکل گیری و توسعه بازارچه های مرزی یکی از تقاضاهای ماست و ان شاء الله در جلسه ای که در آینده نزدیک با مسئولان داریم شکل گیری این بازارچه ها پیگیری می شود.
استاندار کرمانشاه به شکل گیری شهر جدید اشاره کرد و یادآور شد: در چند نقطه استان شهر جدید پیشنهاد شده اما براساس پارامترهای تعریف شده و نظر کارشناسی مشخص خواهد شد.

استاندار کرمانشاه صبح امروز به منظور بازدید از پروژه های شهرک صنعتی، بازسازی مجموعه ورزشی، مسکن مهر مولوی، روستای نوروزآباد و زمین تعاونی مسکن فرهنگیان و مجتمع الماس وارد جوانرود شد.
سرکسی از خانواده های معظم شهدا و شرکت در جلسه شورای توسعه و برنامه ریزی استان از دیگر برنامه های بازوند به شهرستان جوانرود بود.
شهرستان جوانرود با بیش از ۷۵ هزار نفر جمعیت در ۸۰ کیلومتری شمال غرب کرمانشاه واقع شده است.

۸۰۶۶۷۴۵۳

مطالب مشابه با این مطلبکد آمار